![JAJO - content afbeelding -JAJO - content afbeelding - Cluster Restauratie & Renovatie - stenen Holocaust monument](https://www.werkenbij-jajo.com/wp-content/uploads/sites/10/2021/08/Janssen-de-Jong-Groep-content-afbeelding-44-1024x619.jpg)
‘Kan niet bestaat niet’ bij Meesters In. Het is juist deze creatieve ‘can-do’-mentaliteit die Denise Wiersum zo aanspreekt in het bedrijf dat zich toelegt op de restauratie en renovatie van (monumentale) stenen en betonnen objecten. Daarnaast onderhouden, verplaatsen en creëren ze kunst in de buitenruimte in opdracht van diverse kunstenaars. “Ons werk is super dynamisch, geen project is hetzelfde.”
Als commercieel manager is de geboren Rotterdamse verantwoordelijk voor de werving van nieuwe klanten en het relatiebeheer met de bestaande. “Ik moet zorgen voor een constante stroom gezonde nieuwe projecten. En dan natuurlijk het liefst de mooiste projecten, de krenten in de pap.” Naast het leidinggeven aan de afdeling commercie is ze ook verantwoordelijk voor de marketing en communicatie. En ook daar legt ze de lat hoog.
“We werken aan de mooiste projecten, maar in de communicatie hierover zijn we nog te bescheiden. Vanaf dit jaar gaan we onze projecten veel meer delen met de buitenwereld. Op de nieuwe website en via social media.” Weinig mensen weten bijvoorbeeld dat we voor het Rijksmuseum, het Kröller-Müller Museum en het Teylers Museum werkzaamheden verrichten. Ook hebben we onlangs de Gouden Draak van de Drakenfontein in ’s-Hertogenbosch verplaatst. Fantastisch en uitdagend werk op plekken waar je anders niet snel zou komen.
Bij Meesters In voelt Denise zich helemaal op haar plek, nóg veel meer dan in de ‘nieuwbouwwereld’ waar ze haar loopbaan begon. “Hier vind ik gemotiveerde, trotse ambachtslieden die dingen kunnen waar ik soms nog van sta te kijken. Onze mensen zijn enorm oplossingsgericht. Ze weten vooraf nooit precies welke uitdagingen ze tegenkomen. Wat het ook is, ze lossen het altijd op. Daar ben ik trots op. Én op al die fantastische projecten die we met elkaar realiseren. Samen houden we de historie levend.”
“Kan niet bestaat niet.”
Denise Wiersum, commercieel manager
Lijkt het jou ook tof om bij één van onze dochterondernemingen te werken, maar staat jouw droomvacature er nog niet bij? Meld je dan aan voor de jobalert!
Stel je jobalert inBlijf op de hoogte van de laatste vacatures, afgestemd op jouw interesses.
Aanmelden voor Jobalert